Yhteystiedot

Urheiluvalmennusohjelmaa koskevat kysymykset ja yhteydenotot:

Osoitteet ovat muotoa: etunimi.sukunimi@tuusula

Kimmo Kiuru
Urheiluvalmennusohjelman koordinaattori
Urhea, seurat, valmentajat
0504664553

Janne Leivo,
Hyökkälän koulun rehtori
Opetus, oppilaat, huoltajat
040 314 3283

Seurojen yhteyshenkilöt:

Laura Kokkonen
Spirit Shakin´Cheerleaders
0400 883807
laurak.ssc@gmail.com

Esa Karjalainen
FC Tuusula
0400 439 154
esa.karjalainen@arenacenter.fi

Jarno Clarén
Blackbirds United ry.
040 828 0136
toimisto@blackbirds.fi

Liivo Rennik
Tuusulan Taitoluistelijat
040 525 6358
liivo.rennik@kolumbus.fi

Ari Savolainen
Tuusulan Golf-klubi
ari@tgk.fi

Jesse Nuutinen
KJT Hockey ry.
044 3403938
jesse.nuutinen@kjthockey.fi

Miika Kataja
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
045 114 8221
miika.kataja@netti.fi

Juho-Viljami Kosunen
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
valmennus@kuy.fi
045 6092227

Heikki Karmala
Tuusulan Palloseura
050 344 9486
hessu.karmala@tups.fi

Janne Juntto
Jokelan Kisa
040 7635166
janne.juntto@jokelankisa.net