Apulaisrehtori
Häyhä Kati
|
Koulusihteeri
Häkkinen Annukka
|
Perheohjaaja
Heinonen Arja
|
Koulukuraattori
Levola Jarkko
Paikalla: ma-to
|
Kouluvalmentaja
Rautajoki Lotta
|
Opiskeluhuollon psykologi
Vikström-Hytönen Kirsi
Paikalla: ma, to, pe
|
Terveydenhoitaja
Väyrynen Elisa
|
Opinto-ohjaaja (TEPPO)
Hyrkkänen Anu
|
Opinto-ohjaaja, 7CDE, 8CDE, 9DE
Pesonen Ismo
|
Opinto-ohjaaja, 7AB, 8AB, 9AB
Sarapik Sanna
|
Laaja-alainen erityisopettaja 7.luokat
Kangassalo Päivi
|
Erityisluokanopettaja
Kiuru Nina
|
Laaja-alainen erityisopettaja 9.luokat
Korhonen Petra
|
VSOP-opettaja, kuvaamataito, 7A:n luokanvalvoja
Kullaa Laura
|
Laaja-alainen erityisopettaja 8.luokat
Raikaslehto Jukka
|
matemaattiset aineet, 9B:n luokanvalvoja
Eerola Juho
|
matemaattiset aineet, 9A:n luokanvalvoja
Ervasti Anu
|
terveystieto
Haapala Martti
|
suomen kieli ja kirjallisuus
Haaranoja Sami
|
matemaattiset aineet, tietojenkäsittely
Heinonen Antti
|
kotitalous, terveystieto, 9D:n luokanvalvoja
Ivaska Katja
|
historia, yhteiskuntaoppi, 9C:n luokanvalvoja
Kaila Juha
|
suomen kieli ja kirjallisuus
Kinnunen Kari
|
kotitalous
Kinnunen Päivi
|
historia, yhteiskuntaoppi
Kiuru Kim
|
suomen kieli ja kirjallisuus, 8B:n luokanvalvoja
Kivilä Essi
|
VSOP-opettaja, kuvaamataito, 7A:n luokanvalvoja
Kullaa Laura
|
resurssiopettaja, 8E:n luokanvalvoja
Kääriäinen Juha
|
uskonto (ev.lut), elämänkatsomustieto
Laulaja Timo
|
matemaattiset aineet
Leistola Olli-Matti
|
matemaattiset aineet
Malinen Kirsi
|
uskonto (ort.)
Nemlander Elena
|
matemaattiset aineet, 7B:n luokanvalvoja
Nurmi Jussi
|
Perusopetukseen valmistavan luokan opettaja (VALO)
Ojalehto Anne
|
matemaattiset aineet, 8C:n luokanvalvoja
Pelkonen Suvi
|
Perusopetukseen valmistavan luokan opettaja (VALO)
Päärnilä Pasi
|
ruotsi, italia, 8A:n luokanvalvoja
Pöyhönen Timo
|
biologia, maantieto, terveystieto, valinnaisaineet: japani, 8B:n luokanvalvoja
Reijonen Tuuli
|
liikunta, 9E:n luokanvalvoja
Räsänen Petteri
|
valinnaisaineet: videoeditointi
Sajaniemi Hanns-Jyrki
|
Resurssiopettaja, S2
Shehadeh Johanna
|
kuvataide ja käsityö, 7D:n luokanvalvoja
Sundholm Tommy
|
biologia, maantieto, terveystieto, valinnaisaineet: luonnontiede, 8D:n luokanvalvoja
Suutarinen Mika
|
ruotsi, englanti, 7C:n luokanvalvoja
Törölä Riitta
|
espanja A2
Vuorinen Sanni
|
liikunta, 7E:n luokanvalvoja
Ärling Heidi
|
Koulunkäynninohjaaja
Brandt Britt-Marie
|
Koulunkäynninohjaaja
Karhu Mervi
|
Koulunkäynninohjaaja
Kuusisto Sanna
|
|