Yhteystiedot

Avoinna (avoimet ovet): ti-to 13-15.30
Avoinna (varatut ajat & yhteydenotot): ma-pe 8-16
puhelin: 040 314 2221
sähköposti: ohjaamo@tuusula.fi
osoite: Autoasemankatu 1, 2. krs
Facebook: Ohjaamo Tuusula
Instagram: @ohjaamotuusula
 
Etsivä nuorisotyöntekijä
Ismo Sato
040 314 3671
ismo.sato@tuusula.fi
 
Etsivä nuorisotyö
Ismosome
Etsivä nuorisotyöntekijä / Tiimivastaava (etsivä nuorisotyö)
 
Sami Tiainen
040 314 2216
sami.tiainen@tuusula.fi
 
Etsivä nuorisotyö
Työvalmentaja / Tiimivastaava (Ohjaamo ja starttipaja)
Antti Peltola
040 314 4044
antti.peltola@tuusula.fi
 
Starttipaja
 
Anttisome
Yksilövalmentaja
Mikko Rajanen
040 314 3887
mikko.rajanen@tuusula.fi
 
Starttipaja
Mikkosome
Yksilövalmentaja
Emma Raassina
040 314 3886
emma.raassina@tuusula.fi
Starttipaja
Etsivä nuorisotyöntekijä
Heidi Hemminki
040 314 4409
heidi.hemminki@tuusula.fi
 
Jokelan koulukeskus/ Jokela-talo
Heidisome
Psykologi
Henni Peltonen
0295 040 793
henni.peltonen@te-toimisto.fi
Ohjaamo
TE-palvelut
Paikalla keskiviikkoisin
Psykologi
Liisa Vaalasranta
040 314 4455
liisa.vaalasranta@tuusula.fi
Ohjaamo
Ohjaamotyöntekijä
Heli Raudaskoski
040 314 2250
heli.raudaskoski@tuusula.fi
 
Ohjaamo
Yksilövalmentaja
Kati Turunen
040 314 2224
kati.turunen@tuusula.fi
 
Ohjaamo
Asumisneuvoja
Tanja Turunen
040 314 2241
tanja.turunen@tuusula.fi
 
Ohjaamo